Výtahové systémy a služby

Ve spolupráci s rychle se rozvíjející společností KLEEMANN, jež je po 30-ti letech úspěšné činnosti považována za jednoho z největších výrobců výtahů v Evropě a ve světě, nabízíme komplexní řešení výtahových systémů pro český a slovenský trh. Distribuujeme výrobky firmy KLEEMANN a zajišťujeme úplné služby od projektování, přes zástavbu a trvalý servis.

KLEEMANN je hrdý na svoje obchodní jméno, jež je úzce spjato se standarty kvality a s pružnými specializovanými řešeními, jež značku proslavily.

KLEEMANN s širokým technickým know-how a vlastními výrobními závody v Řecku a Srbsku má schopnost uspokojit požadavky jakéhokoliv trhu a poskytnout řešení prostřednictvím použitím mechanického zařízení špičkové úrovně s vysokým bezpečnostním standartem.

V důsledku úspěšné strategie a odpovědného investování firma KLEEMANN udržuje svoji přítomnost prostřednictvím poboček a prodejních kanceláří ve 13-ti zemích (Řecko, Turecko, Srbsko, Rumunsko, Čína, Spojené království, Rusko, Polsko, Spojené arabské emiráty, Německo, Saúdská Arábie, Francie a Azerbajdžán), exportujíce svoje výrobky do 98 zemí.

Pro více informací prosím navštivte webové stránky www.kleemannlifts.com