Proč si vybrat nás

1

Jsme více jak 30 let na trhu v rozvinutých zemích a znalost českého a slovenského trhu nám umožňuje rychlé a efektivní rozhodování ve věci vašeho projektu.

2

Máme bohaté znalosti zajištěné solidní sítí profesionálů, jež věří, stejně jako my, v poskytování nejvyšší úrovně služeb a v jejich řemeslnou kvalitu.

3

Bez ohledu na velikost vašeho projektu obdržíte zkušené a pozorné služby na každém vašem kroku. Dohlížíme z vašeho pohledu na každý detail celého ...

4

Máme schopnost se rychle pohybovat, efektivně a proaktivně plnit vaše požadavky.

5

Máme schopnost vnímat pocit naléhavosti. To je důvod proč provádíme analýzu vašich potřeb na počátku vašeho projektu. To šetří značnou část času a ...

6

Navazujeme úzké vztahy s celým stavebním týmem s cílem vytvoření otevřené sítě mezi všemi zůčastněnými profesemi. Tento přístup zajišťuje, že váš projekt ...

7

Věříme v zásadu, že žádný projekt není hotový pokud i poslední věc z katalogů prací nebude zkontrolována. Náš kulturní cíl je spokojenost zákazníka.

Naše historie

Investovali jsme úsilí do kultury čestného jednání a tvrdé práce k dosažení efektivity. Naše historie hovoří o našich zkušenostech jako základech naši současnosti.

Společnost Ellin s.r.o. byla založena roku 1997 s cílem poskytování služeb v širší inženýrské a konzultační oblasti řešením komplexních technických problémů. Společnost se vyvíjela v měnících se ekonomických podmínkách, adaptovala se na plnění specifických požadavků klientů a rozvíjela se s cílem poskytnout jim odpovědné služby a produkty. Ellin se rychle rozvíjel stejně jako reputace z hlediska kvalitního servisu, inovativního myšlení a hodnot.