Naše historie

Investovali jsme úsilí do kultury čestného jednání a tvrdé práce k dosažení efektivity. Naše historie hovoří o našich zkušenostech jako základech naši současnosti.

Společnost Ellin s.r.o. byla založena roku 1997 s cílem poskytování služeb v širší inženýrské a konzultační oblasti řešením komplexních technických problémů. Společnost se vyvíjela v měnících se ekonomických podmínkách, adaptovala se na plnění specifických požadavků klientů a rozvíjela se s cílem poskytnout jim odpovědné služby a produkty. Ellin se rychle rozvíjel stejně jako reputace z hlediska kvalitního servisu, inovativního myšlení a hodnot.

Náš multidisciplinární expertní tým inženýrů a spacializovaných konzultantů provádí detailní analýzu a pokračuje hlubokým hodnocením s cílem poskytnout našim zákazníkům kritickou informaci, jež může být požadována pro každodenní, ale i strategické rozhodování.

Náš projekt management tým má za sebou více než 30-ti letou zkušenost a naše detailní znalost ve všech oblastech stavebnictví a inženýringu nám dovoluje lépe řídit kontrolu nákladů, kvality, alokaci zdrojů a plánování. Naši pověst jsme založili na odhodlání kvalitním výkonu na každé úrovni. Kvalita musí v každé situaci překračovat projektové požadavky. Naše očekávání jsou jasná a jsou také jasně sdělována všem obchodním spolupracovníkům před i během stavebních operací.

Dnes je Ellin s.r.o. schopen poskytnout inovativní stavební a procesní řešení klientům. Využívá přitom multidisciplinární přístup založený na skutečné zkušenosti v oblastech projektového a stavebního managementu, konzultační činnosti v oblasti stavebnictví a správy a údržby nemovitostí.

Těšíme se na další úspěchy s našimi klienty a novými projekty.