Správa nemovitsoti Nitranská 4, Praha 10

12 zahraničních vlastníků 15 bytových jednotek v Rezidenci Nefeli situované na Vinohardech (Praha 10) svěřilo své byty do péče Ellin s.r.o. již po dobu 7 let.

Naši klienti jsou majitelé nemovitostí žijící v zahraničí, což je vede k potřebě zajistit "on hand' správcovskou společnost pro ochranu jejich základních zájmů.

Společnost Ellin byla vybrána a zaměstnána jako high tech full-service společnost správy nemovitostí, aby jednala za majitele od okamžiku, kdy nemovitost zakoupil.

Od tohoto okamžiku zabezpečujeme pro naše klienty nejvyšší kvalitativní úroveň služeb managementu. Jsme pověřeni k maximalizaci hodnoty nemovitosti našich klientů prostřednictvím uceleného a efektivního managementu za minimální cenu. Zároveň pečujeme o nájemníky našich klientů a poskytujeme jim profesionální, rychlé a korektní služby.

Nájemní jednotky jsou obsazovány průběžně a nájemnící jsou pečlivě vybíráni. Nájemné je vybíráno včas a jejich vyplácení je provedeno řádně a bez závad.

Naši klienti jsou klidní neboť vědí, že jejich nemovitost bude dobře udržována a služby a opravy jsou zabezpečeny prostým telefonátem. Naše služby a podpůrné týmy jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Kdykoliv byly nutné opravy, společnost Ellin se postarala o jejich zabezpečení a cena vždy měla na mysli i prospěch klienta.