Správa nemovitosti Jeronýmova 6, Praha 3

Od roku 2006 Ellin s.r.o. zabezpečuje správu a údržbu 9 bytů a 1 obchodu v nemovitosti na Jeronýmové 6 v Praze pro 7 cizinců žijících v zahraničí.

Naši klienti jsou majitelé nemovitostí žijící v zahraničí, což je vede k potřebě zajistit "on hand' správcovskou společnost pro ochranu jejich základních zájmů.

Společnost Ellin byla vybrána a zaměstnána jako high tech full-service společnost správy nemovitostí, aby jednala za majitele od okamžiku, kdy nemovitost zakoupil. Od tohoto okamžiku zabezpečujeme pro naše klienty nejvyšší kvalitativní úroveň služeb managementu. Jsme pověřeni k maximalizaci hodnoty nemovitosti našich klientů prostřednictvím uceleného a efektivního managementu za minimální cenu. Zároveň pečujeme o nájemníky našich klientů a poskytujeme jim profesionální, rychlé a korektní služby.

Nájemní jednotky jsou obsazovány průběžně a nájemnící jsou pečlivě vybíráni. Nájemné je vybíráno včas a jejich vyplácení je provedeno řádně a bez závad.

Naši klienti jsou klidní neboť vědí, že jejich nemovitost bude dobře udržována a služby a opravy jsou zabezpečeny prostým telefonátem. Naše služby a podpůrné týmy jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Kdykoliv byly nutné opravy, společnost Ellin se postarala o jejich zabezpečení a cena vždy měla na mysli i prospěch klienta.